Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Model cerere admin ! pwD by D1v1NaT0r

In jos 
AutorMesaj
D1v1NaT0r
Admin Server
Admin Server



Mesaje : 8
Puncte : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/12/2009

Model cerere admin !         pwD by D1v1NaT0r Empty
MesajSubiect: Model cerere admin ! pwD by D1v1NaT0r   Model cerere admin !         pwD by D1v1NaT0r I_icon_minitimeDum Ian 17, 2010 10:49 am

Dupa cum stiti din perioada 15.01.2010 noi administratorii serverului Dambovitza vrem sa creem un server nou puternic, non stop! de accea am hotarat ca sa stergem toate adminele pt ca au existat unele suspiciuni in munca unor admini.
Din acest motiv am hotarat ca, cei care doresc sa admineze aici trebuie sa respecte reguli stricte si sa indeplineasca niste pasi bine definiti !
1.Ore pe server :
2. Redirecte:
3. Dorim dupa ce acesti pasi au fost indepliniti sa stragem niste donatii (mici sume 10 lei !!!!! primul la donatii o sa fiu EU !!! cu banii pt host !!!!)
4.Academia adminilor( aici vor fii invatati sa tina redirecte corect , poze , demo , toate comenzile serverului )
Model cerere:
1. Varsta:
2 Nick:
3 ID Messenger:
4. Ore pe server:
5 Ip ul folosit uzual pe server:
6 .Locatie:
7.Redirecte: [intre 5 si 20]



Observatii* : Click aici si introdu nickul tau pentru a vedea orele jucate pe server !
Observatii* : Redirectele sunt grupate astfel: 5 Redirecte 256 MB Ram, 10 Redirecte 512 MB Ram 20 Redirecte 1 GB Ram
Observatii* : Pentru Admin [ Secretar de Stat ] trebuie sa aveti minim 50 de ore
Observatii* : Pentru Moderator [ Prefect ] trebuie sa aveti minim 40 de ore
Observatii* : Moderatorul [ Prefect ] se accepta la minim 4 pro
Observatii* : Adminul [ Secretar de Stat ] se accepta la minim 6 pro
Sus In jos
 
Model cerere admin ! pwD by D1v1NaT0r
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CERERE ADMIN - AshoKa
» cerere admin
» cerere AdMiN
» cerere admin @ndr31
» ^aBa^;x vrea admin:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ...:::Serverele Comunitatii:::... :: Cs.Dambovitza.Net :: Cereri Admin-
Mergi direct la: