Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclam admin YTK

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
b3lgiAnuL
Vizitatori



Mesaje : 11
Puncte : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/12/2009
Varsta : 37
Localizare : constanta

reclam admin YTK Empty
MesajSubiect: reclam admin YTK   reclam admin YTK I_icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:12 pm

Nick pe server:b3lgiAnuL
Adminul reclamat : YTK
Discurs reclamant :Reclam admin YTK...motivele fiind ..nenumarate..in bycastor cand moare da slayteam...ori injura citez.."FGM"toti stim ce inseamna ori de care ori este omorat...nu are pic de respect pentru playeri..si am primit Destroy pentru k l-am ucis..nu l-am insultat nici makr "re" nu i-am spus...Inteleg ca este owner..insa asemenea caractere nu merita nici 2 bani..nu stie sa se stapaneasca...e un infatil...un copil cu IQ la pamant...invatza sa RESPECTI...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




reclam admin YTK Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin YTK   reclam admin YTK I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 8:41 pm

thats totally right, un ofticat ca majoritatea =) ... crede ca daca tine serverul poate sa zica orice, sa faca orice... daca esti inteligent, te pisi pe serverul lor si te duci pe servere care merita cu adevarat sa intri, unde playerii se respecta, asa cum am facut eu Razz... cei pe care ii au in fiecare seara pe server juma din ei sunt prostime, si se intreaba oare dc au luat slap cand dezamorsa bomba :-j ...
Sus In jos
c1pRy
Admin
Admin
c1pRy


Mesaje : 226
Puncte : 266
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 30

reclam admin YTK Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin YTK   reclam admin YTK I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 10:54 pm

Aveti dreptate Smile o sa ma schimb promit !
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclam admin YTK Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin YTK   reclam admin YTK I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclam admin YTK
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclam pe Chokapik
» cerere admin pNk.
» CERERE ADMIN - AshoKa
» Admin LOuie :-w
» ^aBa^;x vrea admin:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ...:::Serverele Comunitatii:::... :: Cs.Dambovitza.Net :: Reclamatii-
Mergi direct la: