Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RECLAMATIE fuNNNky*Pgl !!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hostile
Vizitatori



Mesaje : 1
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/03/2010

RECLAMATIE    fuNNNky*Pgl !! Empty
MesajSubiect: RECLAMATIE fuNNNky*Pgl !!   RECLAMATIE    fuNNNky*Pgl !! I_icon_minitimeSam Mar 13, 2010 1:57 am

Id: Hostile* la misto
Admin: fuNNNky*Pgl


Pe 13 martie ora 00.41 fuNNNky*Pgl a executat comanda DESTROY pe mine.
Motiv: banuit de coduri. (nu tu poze..nu tu demo ..NIMIC)


Si acum sa zic ce am de zis:
1) Am dat 2 hs atunci pentru ca erau aliniati.Din acelasi motiv l-am luat si pe al 3-lea. Inainte de a da ban, si mai ales DESTROY foloseste creierul ala si vezi daca a fost o coincidenta sau daca chiar e codat jucatorul.
2) Joc CS de aproape 10 ani in care e normal sa am ceva experienta nu?Mai ales pe fy_snow care e o harta atat de folosita si foarte cunoscuta. Joc NUMAI la sunet si nu fac parte din generatia voastra a copiilor care habar nu au ce sunt alea casti dar folosesc codurile non-stop. Daca macar nu te duce capul ala care il ai pe umeri sa faci diferenta intre un jucator bun si un codat atunci macar da ban si nu DESTROY.
3) Sterge te rog din numele tau *Pgl ca faci comunitatea de ras. Nu meriti nici macar sa te numesti jucator de Counter-Strike cu atat sa ai la nume Professional Gamers League. Invata sa respecti jucatorii buni si sa ii ti pe server nu sa te crezi Dumnezeu ca s-ar putea sa ai surprize neplacute in viata.Invata sa joci Counter-Strike si dupa mai fa-ti aparitia pe servere.

Am cele 2 poze cu banul ce include DESTROY.
Am marea rugaminte sa se ia masuri urgente in legatura cu acest "mare" jucator. Mi se pare cea mai mare bataie de joc sa dai DESTROY mai ales cand nu ai certitudinea ca cel acuzat e si vinovat. Iar faza cu schimbat numele in "UN MARE DISTRUS" ar trebui sa ti-o faci personal tinere fuNNNky. Tine cont ca m-ai jignit fara sa o fac eu.
Sus In jos
b3lgiAnuL
Vizitatori



Mesaje : 11
Puncte : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/12/2009
Varsta : 37
Localizare : constanta

RECLAMATIE    fuNNNky*Pgl !! Empty
MesajSubiect: Frumos spus   RECLAMATIE    fuNNNky*Pgl !! I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:38 pm

HOSTILE...ai cea mai mare dreptate...nici eu nu puteam spune mai bine...daca esti baiat destept...joaca pe alt server daca vrei sa fii apreciat....pe DAmbovitza sa intrii doar dak e ultima optiune...chiar azi unul dintre ADMINI mai exact "Roby^ "...injura fara motiv...hal de ADMIN...
Sus In jos
 
RECLAMATIE fuNNNky*Pgl !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ReclamaTie --> bAz <--
» Reclamatie bAz si domiNN
» reclamatie duru
» Reclamatie - AshoKa ( ban )
» Model Reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ...:::Serverele Comunitatii:::... :: Cs.Dambovitza.Net :: Reclamatii-
Mergi direct la: